1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. Житель Миколаєва декілька років підряд розбещував маленьку дочку

Житель Миколаєва декілька років підряд розбещував маленьку дочку

Дитина не розповідала про дії батька-педофіла, боячись, що папу посадять у в'язницю, де з нього знущатимуться.

Житель Миколаєва декілька років підряд розбещував маленьку дочку

Днями в Миколаєві завершилося слухання справи про розбещення батьком власної дочки.

Як дізналися журналісти ГОЛОВНОЇ з матеріалів справи, чоловік з самого дитячого саду до 11-річного віку здійснював з дитиною незавершені статеві акти. Таким чином, невинна пліва дитини виявилася не порвана, а лише розтягнута.

Дізнатися про те,що її чоловік збоченець-педофіл, мати регулярно ґвалтованої дівчинки дізналася випадково – вона зайшла в літню кухню якраз у той момент, коли її п’яний чоловік стояв без одягу, а гола дівчинка лежала на дивані.

На те, що у нього відібрали жертву, злочинець відреагував неадекватно – підпалив літню кухню і гараж, заразом знищивши біологічні сліди своєї насильницької діяльності. Після цього він спробував сховатися, поліція затримала підозрюваного наступного дня.

У суді обвинувачений заперечував розпусні дії зі свого боку, заявляючи, що збирався допомогти дитині позбавитися від роздратування в інтимній зоні, намазавши ділянки тіла “Пантенолом”. Проте допитана дівчинка розповіла,що батько здійснював подібні розпусні дії декілька років підряд – з самого дитячого саду. І лякав, що якщо вона розповість про того, що відбувається мамі, його посадять у в’язницю.

У результаті, так і сталося – Заводський районний суд Миколаєва засудив батька-педофіла до семи років позбавлення волі.