1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. У Франкфурті-на-Майні погасли червоні ліхтарі

У Франкфурті-на-Майні погасли червоні ліхтарі

Тим, хто заробляє на секс в районі Банхофсфіртель у Франкфурті-на-Майні, навіть в звичайний час доводилося нелегко. Але тепер під час пандемії коронавируса і зовсім все зупинилося. Як переживають кризу ті, чиїм капіталом є тіло?

У Франкфурті-на-Майні погасли червоні ліхтарі

У ці дні дивно тихо в районі головного вокзалу Франкфурта-на-Майні. Тепер тут все по-іншому. Зазвичай галасливий район, де світитися і блимає ілюмінація, де можна було купити секс в будь-який час дня і ночі, сьогодні всі двері закриті. Але для багатьох, хто тільки сексом заробляє свої гроші, настали важкі часи. Жінки з Laufhaus, нудистських клубів і масажних салонів, вони звикли жити в таких важких умовах. Як і багато хлопчиків і юнаки, які вступають в контакт зі своїми клієнтами на вулицях, в пабах і в Інтернеті. Тепер земля по-справжньому йде у них з-під ніг. Криза оголює всі проблеми з якими цим людям доводиться стикатися навіть у звичайний нормальний час. Ці реалії абсолютно не райдужні – а тепер стали ще більш жорстокими.

Більшість жінок працюють в цій сфері вихідці з Румунії і Болгарії. Це так звані бідні повії. Їм практично ніде отримати захист, тут дуже тонка грань між добровільно і примусово. Але й не завжди все відбувається з примусу, як прийнято вважати в обществе.Не кожна жінка працює в цьому бізнесі б’ється сутенером, не у кожної забирають всі гроші, не всіх привозять до Німеччини насильно. Багато в умовах кризи пропонують свої сексуальні послуги вдома. Деякі мають постійних одружених клієнтів. Але незважаючи на уявну свободу вибору, за ними часто стоять кримінальні структури, які в умовах кризи стають все жорсткішими.