1. ГОЛОВНА
  2. Гроші
  3. В Україні один жебрак за день заробляє близько півтори тисяч гривень

В Україні один жебрак за день заробляє близько півтори тисяч гривень

Знешкоджена злочинна група, яка тримала в рабстві інвалідів, примушуючи їх жебрачити.

В Україні один жебрак за день заробляє близько півтори тисяч гривень

На Кіровоградщині поліцейські затримали членів злочинної групи, яка буквально поневолювала людей, що опинилися у важких життєвих обставинах.

Як повідомили ГОЛОВНІЙ в поліцейському відомстві, злочинці відбирали паспорти у безхатченків і людей з інвалідністю, примушуючи їх щодня просити милостиню на вулиці. Злочинці розвозили своїх заручників в різні міста, щоб ті не “надокучили”.

Спочатку більшість таких рабів за допомогою муляжів накладали на свою зовнішність сліди ампутацій і травм – накладні кукси повинні були переконувати випадкових перехожих в тому, що у жебрака відсутня яка-небудь кінцівка. Потім зловмисники почали підшукувати реальних інвалідів.

Людей тримали в неволі, годували раз на добу, і спаювали спиртним. За кожним жебраком обов’язково стежив приставлений бандит, що забирав виручку двічі в день. В середньому кожен раб приносив бандитам по півтори тисячі гривен. Десятки людей мріяли втекти від злочинців, але страх паралізовував це бажання.

Поліцейські Кропивницького затримали трьох підозрюваних. Серед них – уродженка іншої країни і двоє місцевих жителів.

В ході обшуків правоохоронці вилучили інвалідні коляски, накладні кукси, документи потерпілих, засоби зв’язку, гроші і бухгалтерію злочинців.

За скоєне затриманим загрожує до 12 років позбавлення волі.