1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. У Офісі президента спростували інформацію про загрози на адресу мера Черкас

У Офісі президента спростували інформацію про загрози на адресу мера Черкас

Офіс президента заперечує спілкування першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова з мером Черкас Анатолієм Бондаренком із приводу пом'якшення карантину.

У Офісі президента спростували інформацію про загрози на адресу мера Черкас

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента, передають Українські Новини.

“Перший заступник керівника Офісу Президента України не спілкувався з мером Черкас за допомогою смс-повідомлень”, – сказано в ньому.

На думку Офісу президента, мер став жертвою пранка і зробив із цього поспішні політичні висновки.

Однак підкреслюється, що цей факт ніяк не вплине на хід подій – саме дії мера та міськвиконкому, а не їхні висловлювання, мають отримати належну юридичну оцінку, яка має враховувати те, що, згідно з Конституцією, Україна є унітарною державою, а органи влади і місцевого самоврядування повинні діяти виключно відповідно до визначених законом повноважень.

Раніше Бондаренко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook фотографію нібито листування з Трофімовим із попередженням про можливе позбавлення мера Черкас волі через пом’якшення карантинних заходів у місті.

ГОЛОВНА міркувала, чому мер Черкас повинен понести персональне покарання за подібні популістські рішення, що піддають риску велика кількість громадян України.