1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. У німецькому зоопарку збираються згодувати травоїдних тварин хижакам

У німецькому зоопарку збираються згодувати травоїдних тварин хижакам

Скоро в зоопарку Ноймюнстер може з'явитися тваринна версія «Голодних ігор», при якій адміністрація буде змушена згодувати одних вихованців іншим тваринам. Ця безпрецедентна міра і відчайдушна спроба залишитися фінансово на плаву у важкий час пандемії COVID-19.

У німецькому зоопарку збираються згодувати травоїдних тварин хижакам

«Так, у нас вже є список тварин, яких збираємося пожертвувати для порятунку інших», – повідомляє директор зоопарку Верена Каспарі.

Вона додала, що олені і кози будуть першими в цьому списку, і їх м’ясом годуватимуть орлів, рись і Вітуса, це білий ведмідь висотою 11 футів, повідомляє Deutsche Welle.

Директор зоопарку визнала, що ще рано говорити про подібні дії і додала що тільки гостра нестача грошей на їжу для тварин, може змусити їх поповнити раціон одних мешканців зоопарку за рахунок інших.

«Це звичайно найгірший сценарій; і ми постараємося уникнути подібних дій », – пояснила Каспарі. «Але ми повинні заздалегідь передбачити всі можливі варіанти розвитку подій». Цей прекрасний куточок дикої природи розташований в північній частині землі Шлезвіг-Гольштейн.