1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. Стерненко ізолювали у військовій частині

Стерненко ізолювали у військовій частині

Увечері 15 червня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту для колишнього керівника відділення "Правого сектора" в Одесі Сергія Стерненка, підозрюваного в умисному вбивстві.

Стерненко ізолювали у військовій частині

Суд повністю задовольнив клопотання прокуратури, яка просила відправити Стерненка під цілодобовий домашній арешт. Адвокати підозрюваного просили відхилити це клопотання.

Суд визначив домашній арешт два місяці, місце арешту – військова частина в Одесі, де Стерненко прописаний.

Перед цим сторона захисту заявила відведення прокуророві Миколі Бозовуляку, який, на її думку, розголосив інформацію про те, що Стерненка охороняє підрозділ “Альфа” Служби безпеки України.

Це клопотання суд не задовольнив.

Долю ще одного клопотання суд вирішив не на користь Стерненко – його збиралися узяти на поруки народні депутати України. Зокрема, це депутати від фракції “Європейська солідарність” Михайло Бондарь і Марія Іонова, обранці від “Голосу” Кіра Рудик, Ярослав Юрчишин, Ольга Стефанишина і Роман Костенко, парламентарі від “Слуги народу” Олександр Мариковський, колишній депутат Ради Андрій Тетерук, колишній перший заступник міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, звільнений політв’язень Володимир Балух.

Напередодні поліція затримала 5 чоловік біля Шевченківського районного суду Києва, де розглядався запобіжний захід для Стерненка. Чоловіки спровокували конфлікт з журналістами, а потім затіяли колотнечу.