1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. Рік потому. Зеленський шкодує, що не став жорстким із самого початку

Рік потому. Зеленський шкодує, що не став жорстким із самого початку

ЗМІ розтягли на цитати фільм про перший рік президенства Володимира Зеленського.

Рік потому. Зеленський шкодує, що не став жорстким із самого початку

“Я став менш довірливим і більш суворим. Тому що така робота і такі люди. Ти починаєш розмовляти з людиною і віриш, що вона прийшла з гарним проектом для держави. Але дуже багато людей, які крутяться в політиці, працюють тільки на себе”, – сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для фільму про рік з дня обрання його главою держави, передають Українські Новини.

Зеленський зазначив, що багато людей в політиці домагаються нестабільності держави, щоб окремі фінансові групи могли заробляти величезні кошти.

“І всі ці кошти вони витрачають не в Україні, тому що вони не люблять Україну і цей народ. Я впевнений, що згаяв час на багатьох людей, будучи з ними дуже ліберальним, намагаючись знаходити підхід в оточенні і зовні з деякими чиновниками. З ними нема про що говорити, вони не зміняться. Я шкодую, що відразу не став суворішим”, – сказав він.

Фільм складається з відповідей Зеленського інтерв’юеру, який не показаний, на запитання, які не озвучені, а також з нарізки зі старих виступів Зеленського і новин на телеканалах.

Більшість “досягнень” влади за рік продемонстровані саме у вигляді новинних заголовків на каналах.

Водночас в “інтерв’ю” Зеленський зазначив, що зі своєї передвиборної програми виконав обіцянку про закон про імпічмент президента і зняття депутатської недоторканності.

“Зараз у нас у країні чиновник заробляє максимум 48 тис. гривень, а були мільйони. Ми це змінили, хоча було складно”, – повідомив він.

Також Зеленський зазначив, що його опоненти лякали тим, що при його обранні “долар буде по 100”, а президент стане нерукопожатним у світі, однак після закінчення року констатував, що в України хороші міжнародні відносини.

Щодо гасла його кампанії “Весна прийде – садити будемо” Зеленський запевнив, що це обов’язково станеться, при цьому зауважив, що президент не може впливати на правоохоронні органи.

“Я до сих пір не розумію, навіщо стільки правоохоронних органів. Це означає, що це було зроблено для розмиття відповідальності… Це хаос. Коли ми перезавантажити всі правоохоронні органи, держава дійде до того, що кількість “правоохоронних відповідальностей” скоротиться і відповідати за все будуть умовно три людини”, – сказав він.

Зеленський також звернув увагу на те, що затримання відбуваються, проте підозрюваних згодом відпускають суди.

“Складно, але ми проведемо судову реформу”, – запевнив він.

Після року Зеленський не зрадив би своє рішення йти в президенти і впевнений, що за 4 роки, що лишилися, йому вдасться змінити країну.

Як повідомляли Українськi Новини, в “інтерв’ю” Зеленський висловив упевненість в тому, що війна на Донбасі завершиться за його президентства.