1. ГОЛОВНА
  2. Події , ТОП
  3. Співробітник СБУ погрожував судді: “Скоро зустрінемося”!

Співробітник СБУ погрожував судді: “Скоро зустрінемося”!

Вища рада правосуддя почала перевірку відносно факту погроз відносно судді діючим співробітником Служби безпеки України.

Співробітник СБУ погрожував судді: “Скоро зустрінемося”!

Як повідомили ГОЛОВНІЙ представники судової влади України, в Херсоні співробітник СБУ погрожував судді.

Згідно з повідомленням, позивачем по одній з цивільних справ, що слухають в Херсонському міському суді, проходив співробітник Служби безпеки України. Він був невдоволеним тим, що суддя Оксана Кузьміна (на фото) не задовольнила відвід, ініційований ним. Потім позивач клопотав про відкладення слухання справи до 21 травня, що і було зроблено.

Суддя Кузьміна заявила згодом, що, покидаючи судове засідання, позивач у присутності секретаря судового засідання і помічника судді попередив її, що із-за незадоволення його клопотання про відвід він звернеться із скаргами у Вищу раду правосуддя і погрожував, за словами Кузьміної, дослівно наступне: “Скоро я зустрінуся з ним, як працівником Служби безпеки України”.

Розцінивши загрози як реальні, суддя Херсонського міськсуду звернулася у Вищу раду правосуддя. Там вказане повідомлення внесли в реєстр повідомлень суддів про втручання в діяльність судді відносно здійснення правосуддя. За фактом викладеного в заяві Оксани Кузьміної розпочата перевірка.