1. ГОЛОВНА
  2. Гроші , ТОП
  3. З ким поведешся: адміністрації усіх українських в’язниць причетні до розтрати і крадіжок?

З ким поведешся: адміністрації усіх українських в’язниць причетні до розтрати і крадіжок?

А ще до халатності і привласненні бюджетних коштів.

З ким поведешся: адміністрації усіх українських в’язниць причетні до розтрати і крадіжок?

7 травня Офіс генерального прокурора опублікував звіт, що шокує пересічного громадянина, про перевірку пенітенціарних установ – в’язниць, СІЗО і інших нерадісних казенних місць. Виявилось, що в результаті масових системних порушень державі нанесені 170 мільйонів гривень збитку.

ГОЛОВНА порахувала, що всього в Україні є 183 пенітенціарних установи. Якщо відняти з їх числа місця позбавлення волі, які знаходяться на анексованому півострові або на непідконтрольних українській владі землях частини Донбасу, то виходить, що в кожній в’язниці, в кожному СІЗО, порушень виявлено десь в середньому на мільйон.

У Офісі генрокурора навели приклад того, як держава втрачає свої гроші у в’язницях.

Так, начальник однієї із запорізьких в’язниць підписав акт виконаних робіт на їдальню, яку в пенітенціарній установі повинні були добудувати ще минулого року. Коли перевіряючи прибули до колонії, то виявилось, що їдальня є лише на папері.

Відносно пенітенціарія, що присвоїв більше 800 000 гривень, відкрито кримінальне провадження. Йому загрожує до 12 років в’язниці. Вірно говориться – з ким поведешся…