1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. Уряд замислився про відкриття ринків

Уряд замислився про відкриття ринків

Кабінет Міністрів розгляне на засіданні в середу, 29 квітня, питання відкриття продовольчих ринків орієнтовно з травня.

Уряд замислився про відкриття ринків

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента за підсумками традиційної наради з питань запобігання поширенню коронавірусу під головуванням Володимира Зеленського, передають Українські Новини.

“Питання відкриття ринків, механізму їх безпечного функціонування і чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня”, – сказано в ньому з посиланням на слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Для відкриття ринків буде визначено протокол дотримання правил безпеки.

“Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують продуктами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам”, – йдеться в повідомленні.

Під час карантину рішення уряду став часто анонсувати не Кабмін, а Офіс президента.

В цьому випадку пресслужба президента заявила, що саме Зеленський “схвалив розгляд питання відкриття ринків на найближчому засіданні уряду”.

“Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах”, – сказав він.

Як повідомляла ГОЛОВНА, в понеділок вранці мер Львова Андрій Садовий і мер Івано-Франківська Руслан Марцінків виступили за відкриття продуктових ринків, незважаючи на карантин.