1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. Потерпілий покликав на розмову чоловіка коханки, і був доставлений в реанімацію

Потерпілий покликав на розмову чоловіка коханки, і був доставлений в реанімацію

У суді і колишня дружина обвинуваченого, і її новий суджений, вимагали максимально строго покарання для чоловіка.

Потерпілий покликав на розмову чоловіка коханки, і був доставлений в реанімацію

Днями Синельниківский міськрайонний суд Дніпропетровської області засудив до п’яти років позбавлення волі з трирічним відстроченням виконання покарання місцевого жителя, якого звинувачували в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень коханцеві його дружини.

ГОЛОВНА дізналася про подробиці цієї любовно-кримінальної драми.

Чоловік, що раніше не мав проблем із законом, жив тихим і розміреним життям зі своєю законною дружиною. Поки не отримав СМС-повідомлення від її коханця, та ще і образливого змісту. У текстовому повідомленні суперник викликав рогоносця на зустріч, місце якої – залізнична станція “Іларіонове”.

Зустрівшись у вказаному місці, обдурений чоловік не став підтримувати світську бесіду, а сходу завдав декілька ударів в голову коханця дружини, і залишив його лежати на холодній тротуарній плитці. З місця зустрічі потерпілого забирала карета “швидкої допомоги”. Медики діагностували у героя-коханця важку черепно-мозкову травму з численними переламами основи і лицьових кісток черепа, із забиттям головного мозку і субдуральними крововиливами.

Свою провину в скоєному підсудний визнав, а колишня дружина і її колишній коханець, а тепер чоловік, вимагали ізоляції обвинуваченого від суспільства. Суд першої інстанції їх вимоги не задовольнив. Швидше за все, потерпіла сторона подасть апеляцію на цей вирок.