1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. Засуджена держвиконавець, що трохи не позбавила житла дитини

Засуджена держвиконавець, що трохи не позбавила житла дитини

Визнана винною держслужбовець пояснила свою злочинну недбалість великою завантаженістю.

Засуджена держвиконавець, що трохи не позбавила житла дитини

Днями Арбузинський районний суд Миколаївської області визнав в минулому державного виконавця Валерію Б. винної в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Валерії Б. суд заборонив обіймати посади в органах виконавчої служби впродовж двох років. Екс-виконавиця засуджена умовно – її засудили до двох років позбавлення волі з річним відстроченням.

Як з’ясувала ГОЛОВНА, зараз Валерія Б. працює державним реєстратором Центру надання адміністративних послуг в місті Южноукраїнськ.

Злочинна недбалість вже екс-держвиконавця полягала в тому, що вона склала акт опису і арешту майна боржника, засудженого за умисне вбивство. Держвиконавець заарештувала частину квартири у рамках виконавчого провадження, але при цьому не переконалася, що в квартирі не прописані неповнолітні.

Виявилось, даремно – в частково описаній і пущеній з молотка частині квартири була прописана неповнолітня дочка власниці, що відбуває термін за вбивство. Дівчинка 2006 року народження з вини недбалої держслужбовиці фактично втратила право на користування батьківською квартирою, гарантоване їй законодавством.

Свою провину в злочинній недбалості Валерія Б. визнала повністю, пояснивши її великою завантаженістю. За словами засудженої, на той момент у неї було близько тисячі виконавчих проваджень одночасно.