1. ГОЛОВНА
  2. Думки , ТОП
  3. Чи потрібна Супрун “для галочки” в Нацраді реформ?

Чи потрібна Супрун “для галочки” в Нацраді реформ?

Починальниця медреформи "проїхалася" і по Офісу, і по президентові, і по його представниках.

Чи потрібна Супрун “для галочки” в Нацраді реформ?

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак запропонував Уляні Супрун місце в Національній раді реформ, виконавський комітет якої не так давно очолив інший неоднозначний фахівець – Міхєіл Саакашвілі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала сама Супрун.

При цьому, вона виявилася украй невдоволеною манерою пропозиції і конструкцією діалогу. На зустріч що запізнився на півгодини Єрмак прибув із заступником Саакашвілі – Олександром Ольшанським.

За словами Супрун, Єрмак озвучив нібито свою (і президента) пропозицію Супрун увійти до складу Нацради реформ. При цьому на уточнюючі питання останньої про те, в якій якості і якому конкретно органі Нацради вона повинна застосувати свої навички і досвід, ні Ольшанський, ні Єрмак нічого не відповіли.

У результаті, Супрун, схоже, образило, що Єрмак почав з кимось телефонну розмову, за результатами якої поїхав.

“Шо це було?”, – запитує Супрун в соцмережі за допомогою фотомему.

На закінчення свого посту Супрун торкнулася прес-конференції Володимира Зеленського, заявивши, що щодо коронавірусу президент нібито набрехав, як і про боротьбу з ним.

Після прочитання цього опусу Супрун напрошується питання – а чи потрібна вона в такому органі, як Нацрада реформ? Чи не досить в нім одного неоднозначного персонажа в особі Саакашвілі? Чи зможуть такі “лебеді” і “щуки” провести в країні хоч одну реформу?

Пам’ятайте, Супрун з медициною “старалася”?

Спробуйте опинитися пацієнтом хірургічного відділення в лікарні на периферії, і ви зрозумієте, чого варта подібна реформа, що впроваджується котрий вже рік.

Якщо дріб’язкові образи досвідченого фахівця коштують того, щоб відмовитися від хоч би обговорення реальних реформ, то, можливо, не потрібно і намагатися?