1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. На волі залишився вінницький поліцейський, який бив затриманого на камеру

На волі залишився вінницький поліцейський, який бив затриманого на камеру

Охоронець порядку знущався з чоловіка, і примушував присідати.

На волі залишився вінницький поліцейський, який бив затриманого на камеру

Ямпільский районний суд Вінницької області засудив до чотирьох років позбавлення волі з дворічним відстроченням колишнього патрульного поліцейського, визнаного винним в знущаннях із затриманого.

ГОЛОВНА з’ясувала, що на лаві підсудних опинився колишній сержант Ямпільского відділення поліції Владислав Семчук, який на відеокамеру бив затриманого за дрібне правопорушення чоловіка. Семчук нецензурно ображав потерпілого, що утримувався у відділенні, а потім завдав удару гумовою палицею, і, погрожуючи подальшим побиттям, змусив присідати. При цьому Семчук, упиваючись владою і силою, примушував затриманого виконувати вправи правильно – з рівною спиною.

Обережно! Відео містить ненормативну лексику і сцени насильства!

Відео катувань потрапило в мережу, і реакції обласного керівництва поліції не довелося довго чекати – Семчука звільнили з органів, його начальників усунули на час розслідування.

Свою провину в скоєному патрульний визнав в повному об’ємі, уклавши з процесуальним прокурором угоду про визнання винності. Угоду із слідством, в якій був обумовлений умовний термін для екс-поліцейського, суд і ствердив.

Зараз Семчук працює продавцем-реалізатором на приватного підприємця.