1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. Мураєв: “Я вечеряв з друзями в “Велюрі”, туди заходив Кличко”

Мураєв: “Я вечеряв з друзями в “Велюрі”, туди заходив Кличко”

Колишній депутат Верховної Ради Євген Мураєв (позафракційний) заявляє, що мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко відвідував ресторан "Велюр" депутата Ради Миколи Тищенка (фракція "Слуга народу") 7 квітня.

Мураєв: “Я вечеряв з друзями в “Велюрі”, туди заходив Кличко”

Про це він сказав в ефірі телеканалу “НАШ”, передають Українські Новини.

“У нас завжди правий тільки той, у кого більше прав… Зараз дам ексклюзив. 7 квітня я і мої друзі… Ми вечеряли в ресторані «Велюр». Я своїм життям маю право розпоряджатися на власний розсуд. Друзі домовилися, нам відкрили ресторан”, – сказав він.

При цьому Мураєв не став вказувати, з ким саме була домовленість.

“Скажу сакральну річ. Під час нашої вечері туди заходив мер Віталій Кличко. Він на нас подивився і швидко вийшов… Друзі, половина ресторанів працює. Я знаю в Києві десятки… Я знаю десятки салонів. Мені шкода, що я не знаю жодного спортивного залу, який працює… всі, хто міг, – всі наплювали на цей карантин… там були люди, які не мають відношення до політики, з якими ми довго не бачилися, і там зустрілися… Це був банкетний зал. Це був не той вхід, який блокував Олег Ляшко”, – додав він.

Екс-депутат також зазначив, що карантин є засобом відволікання уваги громадян.

З його слів, під час голосування за закон, що передбачає скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення з 1 липня 2021 року депутати кнопкодавили.

“Ви, як журналісти, не могли контролювати з балкона, як кнопкодавили депутати… Тому що вам заборонили туди заходити. Всі говорять, що в залі людей було набагато менше, ніж голосів”, – сказав він.

Трохи раніше голова фракції “Слуги народу” у Верховній Раді Давід Арахамія в ході брифінгу заявив, що член очолюваної ним фракції, що володіє рестораном “Велюр”,, має бути покараний.

“Щодо Миколи Тищенка я вже говорив… Моя особиста думка, він повинен бути покараний відповідно до закону: і його заклад, і він особисто (повинен) заплатити те, що потрібно. І я вважаю, що політично він повинен мати подвійну відповідальність, в тому числі, якщо за його бажанням, якимось чином, я не знаю який механізм, платити це в подвійному розмірі, тому що він не просто громадянин України, він народний депутат “, – сказав Арахамія.

При цьому раніше журналісти програми Bihus.info опублікували інформацію про те, що ресторан Тищенко “Велюр” працює в режимі прийому vip-гостей в той час, як всі ресторани і заклади харчування в столиці закрито через карантин.

Однак Тищенко в соціальній мережі Facebook повідомив, що ресторан не працює для відвідувачів, в ньому проходять особисті зустрічі Тищенка з помічниками, які готують програму перетворення Києва.

“Так, дійсно в ресторані «Велюр» іноді проходять особисті зустрічі… Це своєрідний такий штаб. Але ресторан НЕ ПРАЦЮЄ для відвідувачів… Я строго дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції… У “Велюрі” ж я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму… перетворення Києва “, – зазначив депутат.