1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. Люди знову побачили блакитне небо

Люди знову побачили блакитне небо

У той час як більшість людей залишаються в своїх будинках через пандемію коронавируса, наша планета отримала чудову нагоду відпочити від сучасних технологій і життєдіяльності людства.

Люди знову побачили блакитне небо

Багатьма містами бродять дикі тварини, в каналах Венеції вода стала чистою і прозорою. Повітря стало чистішим і небо більш синім, ніж будь-коли. Зменшення інтенсивності руху, скасування численних рейсів і закриття заводів значно скоротили викиди вуглекислого газу, що призвело до майже повного розмивання так званого “ліміту забруднення”

Проте, це не означає, що зменшення забруднення це назавжди, тому вчені попереджають, що кліматичні ефекти, викликані Covid-19, є тимчасовими. Ефект відновлення після скасування карантинних заходів може привести до більш високого рівня забруднення повітря, ніж до поширення пандемії.

Мілан, Італія

У Мілані не залишилося і сліду туману від вихлопних газів, що нависали над собором Дуомо.

Лондон Англія

У Лондоні також відзначається різке зниження рівня забруднення, це найнижчий рівень забруднення за останні 70 років.

Барселона, Іспанія

У Барселоні розвіялися вихлопні гази, принаймні тимчасово, забруднення в місті скоротилося до 75%.

Лос-Анджелес, США

Перетворений в один з найбільш забруднених міст в світі, Лос-Анджелес в ці дні розцвів, небо стало чистіше настільки, що можна навіть бачити сніг на вершинах гір Санта-Моніка.

Париж, Франція

Самітництво людей вдома в боротьбі з коронавірусів, призвело до зниження рівня забруднення повітря в Парижі на 20-30 відсотків

Картахена, Колумбія

Місяць тому морська діяльність в затоці Картахена-де-Індіас, Колумбія, була обмежена з метою запобігання поширенню коронавируса. Ці заборони для людей надали позитивні впливи на природу. Прибережні води стали чистішими ніж будь-коли.

Берлін, Німеччина

У Берліні дорожній рух скоротилося на 40% через карантинних заходів, і це призвело до того, що в одній з європейських столиць повітря стало набагато чистіше.

Нью-Делі, Індія

У столиці Індії Нью-Делі його жителі заново відкрили для себе блакитне небо. Місто, що вважається одним з найбільш забруднених в світі, бачив, як розчинявся щільний шар туману вихлопних газів. Води річки Ганг стали чистішими, ніж зазвичай.