1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. Коронавірус змінив дату церемонії вручення премії Оскар

Коронавірус змінив дату церемонії вручення премії Оскар

Американська кіноакадемія і телекомпанія ABC оголосили, що вони переносять церемонію Оскар з 28 лютого на 25 квітня 2021 року у зв'язку з пандемією коронавируса.

Коронавірус змінив дату церемонії вручення премії Оскар

Пандемія коронавируса внесла свої корективи і з цієї причини багато кіностудії не встигають закінчити свої шедеври в призначені конкурсом терміни.
Генеральний директор Дон Хадсон і президент академії Оскар Девід Рубін дали свою згоду на перенесення дати церемонії. Буде справедливо якщо всі претенденти зможуть без всякого поспіху закінчити свої кінострічки – сказали академіки.

Безсумнівно, що премія Оскар найпрестижніша у світі. На зорі кінематографа в 1928 році була проведена перша церемонія Оскар. Сучасна церемонія Оскар налічує 24 номінації.

Перенесення дати церемонії Оскар вплинув і на час відкриття Музею кінематографа. Відвідати цей унікальний музей можна буде 30 квітня, а не 14 грудня, як планувалося раніше.

Церемонія Оскар переноситься не перший раз. За довгі роки свого існування цю значну подію для всіх кінематографістів довелося переносити три рази. Приводом послужило в 1938 році повінь в Лос-Анджелесі, вбивство Мартіна Лютера Кінга в 1968 році і 1981 рік замах на президента Рейгана.