1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. Кіровоградський педофіл, що викрав дитину на пляжі, почув вирок

Кіровоградський педофіл, що викрав дитину на пляжі, почув вирок

Покарання виявилося суворіше, ніж він міг чекати.

Кіровоградський педофіл, що викрав дитину на пляжі, почув вирок

7 років позбавлення волі – такий вирок Маловисківський районний суд Кіровоградської області ухвалив раніше не судимому педофілові, що обвинувачується в насильницьких діях сексуального характеру у відношенні маленької дівчинки, якій не виконалося і 12 років.

Як дізналася ГОЛОВНА з матеріалів справи, в останній день весни минулого року, в Малій Висці, чоловік, що приїхав на зустріч випускників школи-інтернату, неабияк випивши, помітив в районі місцевого пляжу групу дітей. Придумавши історію про утопленика, що вимагає допомозі, чоловік відіслав підлітків на берег річки, а сам, узявши а руку найменшу дівчинку, затягнув її в кущі.

Експерти встановили, що в заростях педофіл лише обхопив і сильно злякав дитину, так і не зґвалтувавши. Помітивши пропажу дівчинки, місцеві жителі забили на сполох, повідомивши про подію матері дитини.

Затримали збоченця на місці. Ні в ході слідства, ні в суді, своєї провини підозрюваний не визнав. Незважаючи на це, суду вистачило свідчень свідків, щоб засудити його до тривалого тюремного терміну.