1. ГОЛОВНА
  2. Гроші , ТОП
  3. Як “миші з’їли” на 800 мільйонів зерна з Держрезерву

Як “миші з’їли” на 800 мільйонів зерна з Держрезерву

За словами радника голови МВС, у кожної "миші" є прізвище і посада.

Як “миші з’їли” на 800 мільйонів зерна з Держрезерву

2 червня радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол розповів про виявлену недостачу 2700 вагонів зерна, вартістю більше 800 000 000 гривень, яке повинне було зберігатися в Держрезерві.

ГОЛОВНА дізналася завдяки одкровенням радника міністра, що тільки із складів в Тернопільській області, звідки якраз родом Апостол, зникло 150 вагонів-зерновозів зерна.

Радник глави МВС іронічно заявив, що зерно на сотні мільйонів “з’їли миші”, що мають, проте, прізвища і посади, і вони понесуть за це суворе покарання. За привласнення майна у особливо великих розмірах їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На підприємствах Держрезерву зерна не долічилися в різних об’ємах. Якщо на перших двох не вистачало 18-20 тисяч тонн, то на третьому – 112 000 тонн.

У Держрезерві не гидували розкраданнями і іншого майна.

За словами Апостола, в порожній цистерні з нафтопродуктами щуп показував їх наявність, а насправді цистерна була порожньою.

– З’ясувалося, що під віконцем для щупа приварили трубу, і тільки її наповнили нафтопродуктами, а інша частина цистерни виявилася порожня, – підсумував радник міністра МВС.