1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. Ізраїль і США допомогли знайти, хто готував замах на Авакова

Ізраїль і США допомогли знайти, хто готував замах на Авакова

Генерал СБУ Шайтанов, що співпрацював з ФСБ, збирався ліквідовувати міністра МВС України.

Ізраїль і США допомогли знайти, хто готував замах на Авакова

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що генерал-майор Служби безпеки України Валерій Шайтанов працював над організацією замаху на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”, передають Українські Новини.

“Я чув про цю заяву (журналіста Дмитра Гордона). Сьогодні вранці я говорив із міністром. Він підтвердив, що оперативні канали Служби безпеки передавали нам, що генерал-майор Шайтанов, крім замаху на Адама Осмаєва (учасника Антитерористичної операції), працював над тим, щоб організувати замах на міністра внутрішніх справ. Це був би не перший і навіть не п’ятий замах. Цього разу я дякую співробітникам СБУ за ефективну роботу та затримання небезпечного державного злочинця і шпигуна”, – сказав Геращенко.

Раніше Гордон у своєму відеозверненні заявив про планований замах на Авакова.

“Наші європейські та американські колеги контролюють ситуацію з російськими агентами. Передали в Україну інформацію про те, що генерал СБУ має дивні зв’язки, контакти з російськими розвідниками. Після цього його було взято в глибоку розробку і виведено на чисту воду”, – додав Геращенко.

Раніше контррозвідка СБУ затримала в Києві фігуранта у справі Шайтанова – колишнього співробітника Центру спецоперацій “А” СБУ, який підтримував контакти з полковником Федеральної служби безпеки Росії Ігорем Єгоровим.