1. ГОЛОВНА
  2. Події
  3. Головлікар репродуктивної клініки разом з сином продавала дітей китайським геям

Головлікар репродуктивної клініки разом з сином продавала дітей китайським геям

За кожне немовля злочинці отримували близько 50 000 доларів США.

Головлікар репродуктивної клініки разом з сином продавала дітей китайським геям

Заступник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook описав подробиці того, як злочинна група продавала новонароджених немовлят громадянам Китайської Народної Республіки.

За інформацією заступника міністра, Нацполіція днями затримала 40-річну головлікаря столичної приватної репродуктивної клініки і її 18-річного сина, які продавали дітей китайським гомосексуалістам. У транснаціональн ОЗГ входили ще троє громадян КНР і два українці.

Схема працювала таким чином: українські сурогатні матері виношували дітей китайських замовників певної сексуальної орієнтації, які ставали клієнтами приватної клініки. Потім китайські покупці прибували в Україну з фіктивною дружиною, і залишали нашу країну з новонародженим немовлям. Сурогатна мати давала дозволи на ці дії, а діти ставали громадянами КНР.

В даний момент, за словами Геращенко, перевіряється 140 фактів продажу дітей в Китай  з порушенням українського законодавства.

Подібний “супермаркет дітей” в Україні на сьогодні абсолютно нелегальний, оскільки вітчизняне законодавство не до кінця регулює процес сурогатного материнства. Членам злочинної групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.