1. ГОЛОВНА
  2. Влада
  3. Для Саакашвілі терміново шукають нову посаду?

Для Саакашвілі терміново шукають нову посаду?

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявляє про можливе призначення голови партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі на іншу посаду замість віцепрем'єр-міністра з реформ з ініціативи президента Володимира Зеленського.

Для Саакашвілі терміново шукають нову посаду?

“Міхеіл Саакашвілі останні кілька днів вів тривалі консультації з президентом і вони знайшли інший формат, в якому вони будуть працювати, нову посаду”, – сказав він.

Арахамія не повідомив, буде це посада саме в Кабінеті Міністрів чи в Офісі президента.

За його інформацією, про посаду, яка буде запропонована Саакашвілі, повідомлять, можливо, в четвер або на початку наступного тижня.

“На мою особисту думку, віцепрем’єр із реформ без портфеля, як то кажуть, це не та посада, на якій можна справжні глибокі реформи реалізовувати”, – додав він.

Зі слів Арахамії, кількості голосів в парламенті наразі вистачає для призначення Саакашвілі на посаду віце-прем’єра з реформ.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що можливе призначення в український уряд третього грузинського президента Саакашвілі ображає Грузію і підриває її відносини з Україною.