1. ГОЛОВНА
  2. Влада , ТОП
  3. Депутат ВР від “Слуги народу” пояснив свій “карантин” на Кіпрі

Депутат ВР від “Слуги народу” пояснив свій “карантин” на Кіпрі

Після того, як журналісти заявили про ігнорування парламентарем вимоги президента Зеленського повернутися в країну, депутат відразу "знайшовся".

Депутат ВР від “Слуги народу” пояснив свій “карантин” на Кіпрі

Вимушений виправдовуватися за перебування з сім’єю на Кіпрі депутат ВР від “Слуги народу” Андрій Холодов, якого журналісти звинуватили в тому, що він пропустив п’ять пленарних засідань Ради із-за від’їзду на Кіпр. І це вже після заклику президента Володимира Зеленського   повернутися з-за кордону усім українцям у зв’язку із закриттям кордонів.

Згідно інформації журналістів програми журналістських розслідувань “Схеми: корупція в деталях”, на Кіпрі депутат Холодов з дружиною мають у власності маєток біля берегів в місті Лимасол.

Холодов на своїй сторінці в Facebook прокоментував своє знаходження на Кіпрі:

“Я прилетів з Києва на Кіпр 15 березня. 16 березня мого маленького сина повинні були оперувати – хотів бути з сім’єю в цій ситуації. Я полетів виключно з цієї причини”, – повідомив він.

17 березня рейс був скасований. А незабаром він нібито відчув ознаки коронавірусної інфекції.

“У мене були усі симптоми COVID-19, про які попереджають медики: висока температура, лихоманка, кашель, задишка. Тричі, починаючи з 19 березня, до мене додому викликали лікарів. Тест на Кіпрі мені зробити тоді не могли – людей з симптомами коронавірусу не пускали навіть у будівлі лікарень. Лікарі зобов’язали мене самоізолюватися і у письмовій формі заборонили поїздки”, – написав Холодов.

Тепер, після виходу сюжету в “Схемах”, Холодов заявив про близьке повернення в Україну:

“Сьогодні – 30 квітня – буде перший за довгий час рейс “Ларнака-Київ”, яким я зможу прилетіти. Що і планую зробити”, – повідомив слуга народу.