1. ГОЛОВНА
  2. Влада , ТОП
  3. Справа Гандзюк : суд заарештував рахунки нардепа Ківи

Справа Гандзюк : суд заарештував рахунки нардепа Ківи

Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на рахунки депутата Верховної Ради Іллі Ківи ("Опозиційна платформа - за життя") у кримінальному провадженні про напад на виконувачку обов'язків керуючого справами мерії Херсона, антикорупційну активістку Катерину Гандзюк.

Справа Гандзюк : суд заарештував рахунки нардепа Ківи

Про це йдеться в повідомленні юридичної компанії “Міллер”, передають Українські Новини.

Зазначається, що Ківа безпідставно звинуватив Гандзюк у корупції, що не відповідає дійсності.

26 червня 2019 року Солом’янський районний суд Києва задовольнив позов батька Гандзюк до Ківи і ТОВ “Голдберрі” про захист честі, гідності, ділової репутації та зобов’язання спростувати недостовірну інформацію.

Зазначено, що рішенням Солом’янського районного суду Києва було визнано недостовірною інформацію, поширену 2 жовтня 2018 року Ківою в ефірі телеканалу “Еспрессо.TV” такого змісту: “Я знаю, що Гандзюк сиділа на розкраданні міського бюджету”.

Також суд зобов’язав Ківу спростувати недостовірну інформацію шляхом повідомлення в ефірі телеканалу про те, що поширена інформація не відповідає дійсності.

Крім того, зобов’язано стягнути з Ківи на користь Віктора Гандзюка судовий збір у розмірі 1 409,60 гривень.

22 квітня на виконання рішення суду державним виконавцем Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби в Києві прийнято постанову про накладення арешту на грошові кошти Ківи для забезпечення сплати судового збору.

У разі невиконання рішення суду будуть застосовані заходи, передбачені ст. 63 закону “Про виконавче провадження”, у вигляді штрафу, а потім і відкриття кримінального провадження.

Таким чином, якщо Ківа не виконає рішення суду в повній мірі, до органу попереднього розслідування буде повідомлено про вчинення останнім кримінального злочину відповідно до ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу.

Як повідомляла ГОЛОВНА, Офіс генерального прокурора завершив розслідування кримінального провадження про напад на Гандзюк, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер обвинувачується в замовленні та фінансуванні злочину.