1. ГОЛОВНА
  2. Життя
  3. Бразилія займає друге місце в світі за кількістю смертей від коронавируса

Бразилія займає друге місце в світі за кількістю смертей від коронавируса

По последним данным, число смЗа останніми даними, число смертей від вірусу корони зросла майже до 42 000. Тільки в Сполучених Штатах більше смертей.ертей от вируса короны возросло почти до 42 000. Только в Соединенных Штатах больше смертей.

Бразилія займає друге місце в світі за кількістю смертей від коронавируса

У Бразилії від коронавируса померло більше людей, ніж у Великобританії. За даними Міністерства охорони здоров’я Бразилії, число смертей від вірусу збільшилося до 41 800 осіб. В даний час в цій південноамериканській країні зареєстровано найбільше число смертей і підтверджених інфікованих. Більше померлих від пандемії коронавируса тільки в США.

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що за останні 24 години сталося 909 випадків смертей від корони. Число зареєстрованих інфікованих зросла майже до 829 000. Штат Сан-Паулу залишається найбільш постраждалим: більше 10 000 чоловік загинули і майже 168 000 були заражені.

З 41 481 смертельними наслідками в результаті коронавируса Великобританія стала третьою країною в світі.

У Бразилії зростає критика державного управління під час пандемії. У порівнянні з іншими країнами, останні дуже халатно поставилися до коронавирусной інфекції. Президент Бразилії Жаір Больсонаро раніше описав вірусну хворобу легенів Covid-19 як «маленький грип». Його міністр економіки Пауло Гуедес заявив, що країна не може дозволити собі карантин і блокування.

Директор Майк Райан, відповідальний за надзвичайні ситуації в області охорони здоров’я у Всесвітній організації охорони здоров’я, говорив в п’ятницю про «тривожної» ситуації в Бразилії.

Джерело: zeit.de