1. ГОЛОВНА
  2. Життя , ТОП
  3. Без музеїв і бібліотек – в країні продовжили карантин до 11 травня

Без музеїв і бібліотек – в країні продовжили карантин до 11 травня

Обіцяні послаблення карантинних заходів доки не передбачаються.

Без музеїв і бібліотек – в країні продовжили карантин до 11 травня

На засіданні уряду 22 квітня продовжили карантин в Україні до 11 травня включно. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, відтепер особи, що бажають стати донорами крові, зможуть користуватися громадським транспортом. А ще передбачена можливість залучати до виконання робіт деяких категорій працівників без проходження обов’язкового планового медичного огляду. Що мається на увазі, поки не зрозуміло.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що при ухваленні рішення уряд спирався на моделювання аналітиків НАН України і дані Мінохоронздоров’я, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня.

Шмигаль анонсував, що у уряду є чіткий план виходу з карантину, який складається з п’яти етапів. Почнеться виконання цього плану тільки 12 травня, коли настане так званий “День К” – час, коли корона вірусна епідемія піде на спад в Україні. Музеї і бібліотеки в Україні так і не відкрили, незважаючи на дещо дивні обіцянки, дані напередодні засідання уряду його членами.